Implementering og opplæring

AIDER-Oslo-Mennesker--17 (1)-1

Skal du innføre et nytt system i bedriften?


Unngå forvirring, motstand og unødvendig ekstraarbeid. Med riktig støtte sikrer du en rask og smidig overgang, samtidig som du får mest mulig ut av systemet fra dag én. Endringer kan være krevende, men med god planlegging og riktig hjelp blir systeminnføringen både effektiv og vellykket.


Hos Aider har vi lang erfaring med å implementere nye systemer i virksomheter – fra konfigurasjon til opplæring. Vi tilpasser løsningen etter dine behov, slik at du raskt får mest mulig verdi ut av systemet.


Vår filosofi er enkel: Du skal bare forholde deg til det som gir deg verdi. Resten tar vi oss av. Med vårt egenutviklede verktøy for systemimplementering sikrer vi en smidig og effektiv prosess – enten du trenger en rask innføring eller tett oppfølging hele veien.


– Vi ønsker jo at våre kunder skal få mest mulig ut av systemet sitt. Derfor tilpasser vi alltid opplæringen etter behov og forutsetninger, med alt fra videosnutter til grundige klasseromskurs, sier Andreas Christensen, leder tech i Aider.


AIDER-SKIEN-117327-1-scaled-e1738754879914

Bli trygg i systemene


I dag endrer arbeidsprosesser seg raskt. Da gjelder det å virkelig være bekvem med systemene. Vi i Aider gir deg grundige beskrivelser og matnyttig dokumentasjon, slik at du er på ditt mest omstillingsdyktige – og alltid beredt.


– Noen ønsker få funksjoner og maksimal brukervennlighet. Andre vil ha flere kombinasjonskontroller og moduler. Uansett hva du trenger, så ordner vi det sånn. Og til slutt gir vi deg ikke bare en fisk, vi lærer deg å fiske, avslutter Christensen


Vi i Aider kan hjelpe deg med

Ta kontakt med oss for en prat